Kurumsal
Firma Profili

2012 yılında traktör ve biçerdöver yedek parça sanayisine hizmet etmek amacıyla kurulan Contrapart, Massey Ferguson, Ford, New Holland, John Deere, Fiat, David Brown, Case, Renault, Zetor, Landini, Fendt, Leyland, Deutz, Same, Lamborghini, Universal, ve Ursus gibi klasik ve modern traktörlere yedek parça tedariki yapan güvenilir kaynaklardan biridir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, ürün çeşitlerimiz içinde olmayan ürünler içinde teknik resim ve numune karşılığında yeni ürün geliştirebilir arge departmanıyla hizmet vermektedir. Firmamız şuanda Konya’da dünya çapında üreticilerin içinde faaliyetlerine devam etmektedir. Firma politikamız, müşterilerimiz ile uzun vadeli güvene dayalı iş ilişkileri geliştirmektir. Firma genç ve tecrübeli personeli ile dinamik ve atik bir yapıya sahiptir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, sürekli iyileştirme yaklaşımı ve müşteri odaklı çalışmayı bir firma kültürü olarak benimseyip, personelini sürekli eğitip gerekli yatırımları zamanında yapmakta ve müşterilerinin isteklerine uygun olarak en üst kalitede sunmaktadır.

Kalitesiz ürünler zaman, para ve hammadde kaybıdır. Bu bilinçle hareket eden firmamız ürünlerini müşterilerine sevk etmeden önce çeşitli kalite kontrol süreçlerinden geçirmektedir.

İşbirliğiniz için teşekkürler.

Vizyonumuz

Contrapart; 2012’ten beri hizmet tecrübesiyle gücüne güç katarak devam etmektedir. Her geçen gün ürün çeşidini artıran firmamız aracınızın bütün parçalarını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Global marketteki traktör markaları için orijinal ve yan sanayi yedek parçaları stoklarımızda bulunduruyoruz. Bir traktörü oluşturan A'dan Z'ye hidrolik grubu, debriyaj grubu, arka ve ön düzen grubu, kaporta aksamı, yakıt aksamı, soğutma aksamı gibi parçalarda hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Kaliteyi temel hedef alarak, müşterilerimiz ile çevreye duyarlı bir şekilde ve teknolojiyi kullanarak, pazarlamasını, satışını ve satış sonrası desteğini sağlamak.